in

Yeni PUBG Özelliği ile Oyun Oynamak Kolaylaşıyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu ile ilgili yeni yayınlanan güncelleme sonrasında eklenen özellikler konusunda da önemli bilgiler ortaya çıkmış oldu. Artık herhangi bir oyuncu, nerde olduğunu belirlediği bir rakibi işaretleyebilecek ve diğer kişiler tarafından bu işaret görülebilecek. Dolayısıyla daha da kolay bir hale gelen oyun şeklinin güncelleme ile kullanıcılara sunulduğunu söylemek gerekiyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds özelliği rakiplerin yerini açık ediyor!

Fortnite karşısında gelişmeler yaparak rekabeti güçlendirmeye çalışan firma, yeni PUBG özelliği ile tepki çekmiş gibi görünüyor. Kısa bir süre önce mobil cihazların dışındaki platformlar için yayınlanan güncellemede çeşitli hataların giderildiği belirtiliyordu. Yenilikler arasında da dikkat çekici bir madde, oyuncuların gözünden kaçmadı. Buna göre artık bir kullanıcı, yerini bulduğu rakip oyuncuyu harita üzerinden işaretleyebilecek. İşin dikkat  çeken tarafı ise harita üzerindeki bu işaretleme, tüm takım oyuncuları tarafından görülebilecek.

Dolayısıyla herhangi bir kişi tarafından görülen bir oyuncunun bulunduğu yer, net bir şekilde aşığa çıkartılmış olacak. Daha çok gizlilik ile oyuncuları teşvik eden oynanış sistemi, bu özellik ile çok daha farklı bir noktaya ulaşabilir. Güncellemenini detaylarının daha somut olarak ortaya çıkmasından sonra çeşitli kitleler tarafından eleştiriler de gelmeye başladı. Zira bu özelliğin aslında oyunun daha da kolaylaştırdığı yönünde düşünceler mevcut. Bu özelliğin daha sonrasında da mobil oyuncularla da buluşması bekleniyor.

Gelen bu eleştirilen miktarına göre Tencent Games tarafından herhangi bir geri adım atılıp atılmayacağı konusunda ise net birşey söylemek şu an için mümkün değil. İlerleyen güncelerde gelen tepkiler doğrultusunda yeniden düzenleme yapılması da gündeme gelen diğer hamleler arasında yer alıyor.

Written by Ekrem Süyüncü

Bilgisizdahi.com Bilim, Teknoloji , Sağlık ve Bir Çok Konu Üzerine Bilgiler Alabileceğiniz rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nvidia Titan Xp Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi Hakkında Tüm Detaylar!

1080p Crew 2 Sistem Gereksinimleri Açıklandı!