Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in

WhatsApp Android Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor!

WhatsApp Android uygulamasına yeni özellikler eklenmeye hazılanıyor. İşte Android WhatsApp’a gelecek yeni özellikler ve detayları!

WhatsApp, Android tarafındaki uygulaması için yeni özellikler sunmaya hazırlanıyor. Devam eden beta süreçlerinde, çeşitli yenilikler kendini gösterdi.

Android için WhatsApp’a yeni özellikler geliyor!

WhatsApp’ın Android tarafında devam eden beta süreçlerinde, çeşitli yeni özellikler kendini gösterdi. Bu özelliklerin ilk başında, kullanıcının üstüne basılı tutulduğu zaman engelleme kaldırma ve mesaj gönderme imkanı sağlanıyor.

iOS tarafındaki WhatsApp uygulamasında bir süredir kullanımda olan davetiye bağlantısını kısaltma özelliği de kendini gösterdi. Bu özellik WhatsApp gruplarına davet sırasında kullanılıyor.

Bir diğer yenilik ise “sallayarak bildir” olarak kendini gösteriyor. İsminden de anlaşılacağı üzere bu özellik, bildirimde bulunmak için kısa bir yol olarak hazırlanmış, Son olarak ise admin ayarları bölümü ile karşılaşılıyor. Bu özellik WhatsApp gruplarındaki kişi yetkilerini düzenlemek için birkaç farklı alternatif sunuyor.

Şimdilik bu özelliklerden hangilerinin beta sürecinden sonra Android kullanıcılarına aktarılacağı konusunda net bilgiler mevcut değil. Zira bazı özellikler beta sürecinden sonra final sürümünde yer almayabiliyor. Bu konuda yaşanan yeni gelişmeleri Bilgisizdahi.com olarak aktarmaya devam ediyor olacağız.

Written by Ekrem Süyüncü

Bilgisizdahi.com Bilim, Teknoloji , Sağlık ve Bir Çok Konu Üzerine Bilgiler Alabileceğiniz rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Maps Go Uygulaması Play Store’da Yayınlandı!

Google Files Go, Play Store’da Yayınlandı! Google Files Go Nedir?

Back to Top