in

Topuz Nasıl Yapılır?

Topuz Nasıl Yapılır?

Evde, gezmeye giderken ya da özTopuz Nasıl Yapılır? diyorsanız bunun için en iyi çözüm yollarından birisi de sürekli olarak evinizde denemeler yapmanız gerekir. Yapacağınız bu denemeler sayesinde daha şık ve göze batmayacak doğal tarzda ki topuzları da kullanmaya başlayabilirsiniz. Topuz yaparken ilk öncellikle bir lastik toka alın ve saçınızı yukarıdan sıkı bir şekilde toplayın. Toplayan saçınız içinde kıvırma işlemlerini kullanın. Kendi etrafında saçınızın döneceği şekilde bir kıvırma işlemi yapmalı ve bu işlemi yaparken sıkı bir şekilde yapmanız gerekir. Ardından ise topuzu biraz dağıtmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede görüntüye de biraz hava katmış olacaksınız.

İster normal yaşantınız da isterseniz de özel geceleriniz de sizlere farkındalık katacak olan özel topuzları saçınızda deneyerek şık bir görünüm içerisine de girmeye başlayabilirsiniz. Eğer kıvırcık dağınık topuz yapmak istiyorsanız o zaman ise saçlarınıza masaj yaparak daha kabarık olmasını ve yukarıya doğru bir toka tutturarak özel gecelerinize yakışacak bir topuzla güne başlamanızı sağlayacaktır. Bayanlara da son derece yakışan pratik topuz modelleri ile hem havalı bir görüntünüz olacak hem de kıyafetlerinize uygun topuzları da yapabilme şansına sahip olacaksınız. İsteyen herkes pratik topuzları vakit kaybı yapmadan denemeye başlayabilir.

Written by Ekrem Süyüncü

Bilgisizdahi.com Bilim, Teknoloji , Sağlık ve Bir Çok Konu Üzerine Bilgiler Alabileceğiniz rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netflix Kara Mizah Filmleri-Son Çıkan Kara Mizah Filmleri

Kolay Göz Makyajı Nasıl Yapılır?