in

Netflix’in Yeni Özelliği Android’e Geldi!

Netflix yeni özelliği olan akıllı indirme sistemini, ilk olarak Android tarafındaki uygulaması ile birlikte kullanıma sunmuş oldu. Artık Android kullanıcıları, yeni özellik ile birlikte depolama alanlarından tasarruf ederken otomatik bir sürece dahil olabilecekler.

Netflix Akıllı İndirme Özelliği Android’e Geldi!

Bilindiği gibi en popüler çevrimiçi eğlence servislerinden olan Netflix mobil uygulamaları ile beraber Android ve iOS işletim sistemleri ile birlikte akıllı telefon ve tabletler ile birlikte kullanılabiliyor. Yeni özellikte temel olarak mobil kullanıcıları hedef alıyor.

Akıllı indirme özelliği ile birlikte artık izlenen dizilerin bölümleri, otomatik olarak silinecek ve kablosuz ağa bağlanıldığında, yine otomatik olarak takip edilen dizilerin yeni bölümleri indirilebilecek. İsteyen kullanıcılar bu özelliği, ayarlar bölümünden kapalı hale getirebilir.

Daha önce de belirtildiği gibi bu özelliğin temel amacı, mobil cihazlardaki kısıtlı olan dahili depolama alanlarını, otomatik sistemler ile daha da kullanışlı bir hale getirmek gibi görünüyor. iOS ve diğer platformlardaki uygulamalar için bu özelliğin ne zaman kullanıma açılacağı ile ilgili ise şu an için bir bilgi bulunmuyor. Yeni gelişmeler yaşandıkta, detaylı bir şekilde yayınlıyor olacağız.

Written by Ekrem Süyüncü

Bilgisizdahi.com Bilim, Teknoloji , Sağlık ve Bir Çok Konu Üzerine Bilgiler Alabileceğiniz rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Android ve iOS için Office Uygulamaları Yeni Özelliklerle Güncellendi!

Google Gboard iOS Uygulamasına Mors Alfabesi Desteği Geldi!