in

Minecraft Filmi Gecikecek!

Yeni Minecraft filminin yönetmeni projeden ayrıldı ve planlanan vizyon tarihi ne yazık ki beklendiği gibi olmayacak. Ayrıca yönetmenin ayrılması ile birlikte senaryo konusunda da önemli değişiklikler yaşanıyor. Kısacası tüm projenin baştan aşağı yenilenmeye başladığını söylemek mümkün. Yeni filmi bekleyenler için uzun bir süre daha olduğunu söylemek gerekiyor.

Yeni Minecraft fimi 2019’da vizyonda olmayacak!

Bir dönemler hem masaüstü hem mobil hem de oyun konsolları tarafında büyük bir ilgi ile hemen her yaştan oyuncu ile buluşan oyunun sinemaya uyarlanması için yeni bir çalışma yapılıyordu. Warner Bros. tarafında yapılan çalışmalar ile ilgili yeni gelen bir haber, filmi bekleyenleri hiç de sevindirmeyecek. Zira filmin yönetmeni olarak belirlenen Rob McElhenney projeden ayrıldı. Yönetmenin projeden ayrılması ile birlikte de tüm sürecin değiştiğini söylemek gerekiyor. Zira senaryo konusunda da yeni bir çalışma yapılacak.

 

Elde edilenlere göre Aaron Nee ve Adam Nee ikilisi tarafından en baştan yazılacak olan senaryo sonrasında yapım çalışmasına başlanacak. Daha önce filmin vizyon tarihi olarak Mayıs 2019 planlaması yapılmıştı. Ancak yaşanan bu olumsuz durumdan sonra Warner Bros. tarafından yeni bir planlamaya yapılacağını söylemek mümkün. Şu an için filmin 2019 yılına yetişip yetişmeyeceği konusunda ise ne yazık ki resmi bir açıklama gündeme gelmiş değil. Elbette ki bu süreç, senaryonun tamamlanma süresi ile de doğrudan ilgili olacak.

Written by Ekrem Süyüncü

Bilgisizdahi.com Bilim, Teknoloji , Sağlık ve Bir Çok Konu Üzerine Bilgiler Alabileceğiniz rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tok tutan yiyecekler nelerdir? Ramazanda hangi besinler tok tutar?

Star Wars 9 Oyuncuları Açıklandı